Webinar: Zapobieganie zakażeniom RSV - 25.06.2024 r. godz. 19:00

Nagranie webinaru: FreeStyle Libre 2 – Bo każda minuta ma znaczenie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru „FreeStyle Libre 2 – Bo każda minuta ma znaczenie”.

Podczas spotkania zostały omówione najnowsze uaktualnienia oraz nowe funkcje wprowadzone w systemie FreeStyle Libre 2. O tym i o innych praktycznych wskazówkach dotyczących stosowania FreeStyle Libre 2 opowiedzieli prelegenci:

  • dr hab. n med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW
  • prof. dr hab. n med. Leszek Czupryniak

FreeStyle Libre 2, to nowoczesny system do ciągłego monitorowania stężenia glukozy, który zapewnia łatwy wgląd w pełny obraz zmian glikemii pacjentów, umożliwiając podejmowanie lepszych decyzji terapeutycznych.

Odczyty stężenia glukozy wysyłane są automatycznie, co 1 minutę, na smartfon pacjenta i opiekuna. Zapoznaj się z nagraniem i dowiedz się więcej na temat najnowszej aktualizacji i nowych możliwości systemu FreeStyle Libre 2.

Sprawdź, czy znasz kryteria refundacji i kontynuacji systemu oraz zabierz ze sobą kilka praktycznych wskazówek, jak w pełni wykorzystać możliwości ciągłego monitorowania glikemii w leczeniu pacjentów z cukrzycą.

Kliknij, aby przejść na stronę FreeStyle

 

Nagranie dostępne tylko dla zalogowanych uczestników.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wyłączny partner projektu:

 

Aplikacja FreeStyle LibreLink jest kompatybilna tylko z niektórymi urządzeniami mobilnymi i systemami operacyjnymi. Przed jej użyciem odwiedź stronę FreeStyle i dowiedz się więcej na temat zgodności aplikacji z poszczególnymi urządzaniami. Korzystanie z FreeStyle LibreLink może wymagać rejestracji w systemie LibreView. Odczyty stężenia glukozy są automatycznie wyświetlane w aplikacji FreeStyle LibreLink tylko wtedy, gdy smartfon i sensor pacjenta są połączone i znajdują się w pobliżu. Automatyczne przesyłanie danych wymaga połączenia z Internetem (połączenie sieci komórkowej lub sieci bezprzewodowej).

Aplikacja LibreLinkUp jest kompatybilna tylko z niektórymi urządzeniami mobilnymi i systemami operacyjnymi. Przed skorzystaniem z aplikacji należy sprawdzić informacje dotyczące zgodności na stronie www.librelinkup.com. Korzystanie z LibreLinkUp może wymagać rejestracji w systemie LibreView. Aplikacja mobilna LibreLinkUp nie jest przeznaczona do stosowania jako główny monitor stężenia glukozy: użytkownicy domowi muszą dokonać pomiaru za pomocą urządzenia głównego oraz skonsultować się z lekarzem przed dokonaniem jakiejkolwiek medycznej interpretacji danych i modyfikacji terapii na podstawie informacji uzyskanych z aplikacji. Automatyczne przesyłanie danych wymaga połączenia z Internetem (połączenie sieci komórkowej lub sieci bezprzewodowej).

FreeStyle Libre 2 system monitorowania glikemii flash (czujnik), wyrób medyczny używany wraz ze zgodnym czytnikiem lub aplikacją do monitorowania poziomu glukozy w płynie śródtkankowym u osób z cukrzycą i zaprojektowany, aby zastąpić oznaczanie stężenia glukozy we krwi w samodzielnym kontrolowaniu cukrzycy, w tym w dawkowaniu insuliny. Obudowa czujnika, FreeStyle, Libre oraz powiązane z nimi znaki są własnością firmy Abbott.

Materiał dla profesjonalistów © 2023 Abbott. ADC-84978 v1.0

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.