Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

XIII KONGRES POLSKIEGO TOWARZYSTWA MEDYCYNY RODZINNEJ
18-20.10.2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Kongresie Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który odbędzie się w dniach 18-20 października 2024 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Kongres PTMR to jedno z najbardziej popularnych w Polsce spotkań o charakterze naukowo-szkoleniowym dedykowane dla środowiska lekarzy rodzinnych. To nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale i zapoznania się z nowymi produktami leczniczymi i nowoczesnym sprzętem medycznym.

Kierownikiem naukowym Kongresu jest dr hab. n med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW.

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie do siebie ekspertów, praktyków oraz entuzjastów dziedziny medycyny rodzinnej, którzy będą mieli okazję zgłębić kluczowe aspekty opieki zdrowotnej oraz dzielić się najnowszymi wytycznymi i rekomendacjami.

Kongres będzie pełen inspirujących prelekcji, dyskusji i warsztatów, które pomogą rozwinąć naszą wiedzę i umiejętności w obszarze podstawowej opieki zdrowotnej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który zabierze Państwa z powrotem do inspirujących dni zeszłorocznego XII Kongresu PTMR. Był to czas, gdy nasza społeczność medyczna zebrała się razem, aby dzielić się doświadczeniami i wiedzą. Wypełnione po brzegi sale kongresowe, żywe dyskusje oraz fascynujące pytania od uczestników sprawiły, że to wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci. 

Dziękujemy, że byli Państwo częścią tego niezwykłego wydarzenia i aktywnie uczestniczyli w warsztatach. Mamy nadzieję, że wrócili Państwo do swoich miejsc pracy i codziennej praktyki medycznej z nową energią i inspiracją.

Do zobaczenia już za niedługo! Wspólnie rozwijajmy naszą wiedzę i doskonalmy umiejętności!

PRZEWODNICZĄCA KOMITETU NAUKOWEGO I ORGANIZACYJNEGO