Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Instrukcja krok po kroku wyjaśnia zasady korzystania z Kursu leczenia bólu PTMR

Uwagi dotyczące przebiegu Kursu

  1. Twój dostęp do materiałów jest stały, nie ograniczony czasowo. Jednaj, by otrzymać certyfikat i punkty edukacyjne musisz zakończyć całość Kursu i uzyskać minimum 60% prawidłowych odpowiedzi w ramach pytań testowych do czasu oficjalnego zakończenia drugiej edycji Kursu. Masz więc 5 tygodni.
  2. Możesz korzystać z Kursu w dowolny sposób: zrealizować całość materiałów jednorazowo, rozbić go na fragmenty, wracać do wybranych przez siebie tematów.
  3. Kurs dostępny jest wyłącznie dla osób posiadających aktywne konto na stronie PTMR. Jak utworzyć konto? Zobacz poniżej.
  4. Dołożyliśmy wszelkich starań dla zapewnienia najwyższej jakości merytorycznej i technicznej. W razie zauważenia problemów lub błędów – prosimy o kontakt.
  5. Będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety ewaluacyjnej na końcu Kursu.

Sposób korzystania z platformy

1. Aby móc skorzystać z Kursu musisz posiadać zarejestrowane konto na stronie PTMR. Rejestrację możesz przeprowadzić TUTAJ (https://ptmr.info.pl/rejestracja/).

Uwaga, wszystkie osoby zarejestrowane do udziału w Kursie, które nie posiadały konta na platformie PTMR otrzymały wiadomość e-mail z danymi dostępowymi. Prosimy o zalogowanie się i uzupełnienie danych konta.

Po rejestracji na Twój adres e-mail otrzymasz maila z linkiem potwierdzającym i aktywujący konto – kliknij w niego (w razie braku maila, sprawdź folder „Spam” lub „Oferty”).

2. Po rejestracji (jeśli już posiadasz konto) możesz się zalogować na stronie głównej PTMR w zakładce „Logowanie„.

3. Następnie w menu główny strony wybierz: „Baza wiedzy/Kurs leczenia bólu„.

Bezpośredni link do uruchomienia strony Kursu:

https://ptmr.info.pl/courses/kurs-leczenia-bolu-dla-lekarzy-rodzinnych/

4. Kurs dostępny jest pod przyciskiem: Jesteś zarejestrowany – kliknij TUTAJ, by przejść do KURSU

5. Na stronie głównej Kursu masz podgląd na całą zawartość kursu, zrealizowane już jego elementy oraz kolejne kroki. Możesz dowolnie poruszać się po kursie, przy czym nie ma możliwości ponownego uruchomienia pytań testowych (quizów).

6. Aby przejść do określonej lekcji po prostu kliknij na nią. Uruchomiona lekcja będzie widoczna na Twoim ekranie – treść wstępu, ewentualny materiał video, materiały dodatkowe oraz quiz.

7. W celu odtworzenia materiału video kliknij w przycisk „Play”. Pamiętaj, że czas ładowania się video zależy od jakości łącza używanego przez Ciebie.

8. Niektóre omawiane w Kursie zagadnienia kończą się pytaniami testowymi (Quiz). Aby przejść do pytania wystarczy kliknąć na odpowiedni link. Pamięta, by otrzymać certyfikat musisz uzyskać minimum 60% poprawnych odpowiedzi ze wszystkich pytań testowych w Kursie.

9. Warto skorzystać z pytań testowych, wszystkie one zawierają omówienie prowidłowych odpowiedzi w formie tekstowej lub video!

10. Zachęcamy Cię do komentowania i pozostawiania pytań pod poszczególnymi materiałami video. Pytania będziemy przekazywać do Sekcji Opieki Wspierającej i Leczenia Bólu i będziemy na nie sukcesywnie odpowiadać. Zapraszamy także do dyskusji – platforma dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych lekarzy! Warto skorzystać z takiej formy wymiany wiedzy.

11. Przypominamy o dodatkowych przygotowanych do pobrania materiałach w formie PDF. Znajdziesz je w zakładce „Materiały” przy danej treści Kursu. Wystarczy kliknąć, pobrać i zastosować w praktyce.

W razie pytań, wątpliwości lub problemów technicznych jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym:
pomoc@ptmr.info.pl

Życzymy owocnej pracy w Kursie!