Webinar: Zapobieganie zakażeniom RSV - 25.06.2024 r. godz. 19:00

Nowa odsłona – koordynowana.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy nową wersję strony koordynowana.pl! Dzięki tej aktualizacji użytkownicy będą mogli jeszcze łatwiej korzystać z serwisu.

Wprowadziliśmy szereg udogodnień, które znacząco poprawią doświadczenie naszych użytkowników.

Nowa wersja strony oferuje ulepszony dostęp do profili użytkowników oraz nowe możliwości ich edytowania i usuwania. To sprawi, że zarządzanie własnymi danymi i informacjami będzie teraz znacznie prostsze i bardziej intuicyjne.

Dodatkowo zmieniliśmy silnik obsługujący mapę, co przyczyni się do jeszcze lepszej nawigacji i interaktywności. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli jeszcze sprawniej znajdować informacje i łączyć się z innymi osobami oraz podmiotami zaangażowanymi w opiekę koordynowaną.

Strona koordynowana.pl tworzy sieć osób i podmiotów zaangażowanych w opiekę koordynowaną. Oferujemy gotowe rozwiązania, w tym różnorodne schematy, zalecenia oraz wytyczne do pracy w opiece koordynowanej (OK), pomagając budować sprawne ścieżki działania.

Naszym celem jest ułatwienie pracy lekarzom rodzinnym, specjalistom dziedzinowym, pielęgniarkom, dietetykom, koordynatorom, a także osobom zarządzającym placówkami. Nasz portal łączy praktykę opieki zdrowotnej (POZ) ze specjalistami różnych dziedzin objętych koordynacją, jak kardiolodzy, diabetolodzy, pulmonolodzy, endokrynolodzy, nefrolodzy, a także innymi osobami zaangażowanymi w opiekę koordynowaną. 

Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną strony koordynowana.pl i odkrywania jej ulepszonych funkcji. Wierzymy, że te zmiany znacząco przyczynią się do jeszcze efektywniejszej i skuteczniejszej opieki koordynowanej.

Portal pod patronatem

Portal realizowany dzięki wsparciu

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.