Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej zaprasza lekarzy na kolejny webinar z cyklu: Pacjent z cukrzycą w POZ. Tym razem aż dwóch ekspertów przekaże praktyczną wiedzę na temat leczenia cukrzycy w POZ.

1. Intensyfikacja leczenia – drugi lek w cukrzycy. Kiedy drugi staje się pierwszy? – lek. Anna Jungiewicz-Deja
2. Niewydolność serca a cukrzyca – dr hab. Paweł Balsam

Webinar odbędzie się w sobotę 18.04.2020 r. o godzinie 17:00.

Zapisy na cykl webinarów

Anna Krystyna Jungiewicz-Dejalek. Anna Krystyna Jungiewicz-Deja
Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Pracowała 8 lat na oddziale internistyczno-kardiologicznym w Nowym Sączu. W tym okresie ukończyła specjalizacje z chorób wewnętrznych. Od 2012 roku pracuje w Centrum Medycznym Batorego a od 2017 ma też własny gabinet diabetologiczny w Starym Sączu. W latach 2015-2017 ukończyła specjalizację z diabetologii w Klinice Chorób Metabolicznych CM UJ w Krakowie. Obecnie zajmuje się leczeniem cukrzycy, stanów przedcukrzycowych, otyłości oraz chorób wewnętrznych. Współpracuje z dietetyczką specjalizująca się w diecie cukrzycowej. Prywatnie jest żoną i matką czwórki dzieci, lubi podróże i aktywne spędzanie czasu z rodziną. Biega, w zimie też na nartach.
 
Paweł Balsamdr hab. n. med. Paweł Balsam
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pracuje w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem niewydolności serca oraz zabiegowym leczeniem (ablacja) zaburzeń rytmu (migotanie przedsionków, częstoskurcze, arytmia) poza tym prewencją chorób układu sercowo-naczyniowego. Działa w strukturach Europejskiej Asocjacji Rytmu Serca, będąc członkiem Zarządu.

 

Webinar zostanie nagrany i podobnie jak poprzednie webinary PTMR będzie dostępny na stronie Webinary PTMR.

Zapraszamy również na stronę PTMR poświęconą webinarom.

Udostępnij na:

fb

Zapisz się do naszego Newslettera