Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Nowoczesne spojrzenie na ADHD u dorosłych – szkolenia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniu online „Nowoczesne spojrzenie na ADHD u dorosłych” organizowanego w ramach projektu PsychoMedic ED dla lekarzy wszelkich specjalności.

PsychoMedic.pl to największa w Polsce sieć poradni wielospecjalistycznych – świadcząca pomoc w formie stacjonarnej w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz w formie online. Oferują wsparcie najlepszych specjalistów: psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, neurologów, endokrynologów, seksuologów, dietetyków oraz logopedów.

W ramach projektu PsychoMedic EDU zapraszamy na szkolenie online ,,Nowoczesne spojrzenie na ADHD u dorosłych". Szkolenie jest oparte na praktycznej wiedzy, zgodnej z najnowszymi standardami leczenia oraz wiedzą opartą na dowodach naukowych. Niewątpliwym atutem szkolenia jest praktyczny program zawierający wiele aspektów i różnych perspektyw związanych z obszaru diagnostyki i leczenia ADHD:

  •  Czym jest, a czym nie jest ADHD? Aktualna terminologia i kryteria diagnostyczne
  • Czemu każdy psychiatra powinien umieć rozpoznać ADHD u swojego Pacjenta?
  • Różnice biologiczne między kobietami i mężczyznami z ADHD czy i jakie występują?
  • Jaki wpływ może mieć ADHD na ogólny stan zdrowia psychicznego Pacjenta?
  • Czy może wpływać na proces leczenia innych zaburzeń zdrowia psychicznego?
  • ADHD a spektrum autyzmu
  • Farmakoterapia Pacjentów z ADHD od A do Z – jakie leki stosować, jak je wprowadzać, jak ustalać dawkowanie, jakie schematy leczenia można zastosować?
  • Jak nie leki, to co? Inne metody pomocy w ADHD.

Kliknij, aby przejść do szkolenia

Jest to szkolenie online, które przez cały czas będzie dostępne na stronie PsychomedicEDU.

Mamy przyjemność poinformować, że członkowie Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej mogą skorzystać z vouchera, który umożliwia im darmowy udział w szkoleniu. Zachęcamy do wykorzystania tej możliwości i dołączenia do szkolenia bez żadnych kosztów uczestnictwa.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!