Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Kurs Leczenia Bólu: Leczenie bólu neuropatycznego – kiedy NLPZ, kiedy opioidy, a kiedy koanalgetyki?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapraszamy do kolejnego materiału edukacyjnego, który stanowi wyczekiwany dodatek do Kursu Leczenia Bólu dla lekarzy rodzinnych. Prof. Aleksandra Ciałkowska-Rysz omówiła w nim kwestie dotyczące leczenia bólu neuropatycznego oraz typów stosowanych leków.

Autorem niniejszego wykładu jest prof. dr hab. n med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz. Pani Profesor jest kierownikiem Zakładu Medycyny Paliatywnej Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz kierownikiem Oddziału Medycyny Paliatywnej Uniwersyteckiego Szpitala im. WAM – Centralny Szpital Weteranów w Łodzi. Pełni też funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej oraz redaktora naczelnego Czasopisma Medycyna Paliatywna. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej.

 

[Materiał video dostępny jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników posiadających zweryfikowany numer PWZ]

 

Powyższy materiał edukacyjny stanowi tylko dodatek do Kursu Leczenia Bólu PTMR, który kompleksowo obejmuje zagadnienia związane z rozpoznawaniem i leczeniem bólu ostrego i przewlekłego w gabinecie lekarza rodzinnego. Kurs cieszy się dużą popularnością wśród naszych użytkowników, dlatego zachęcamy do zapisania się na listę zainteresowanych, w celu wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Kliknij, aby zapisać się na listę zainteresowanych