MENU

Przewlekła Choroba Nerek 2.0

Szkolenia stacjonarne w zakresie PChN

 

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej rozpoczyna kolejny projekt dotyczący przewlekłej choroby nerek!

 

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić placówki POZ do udziału w stacjonarnych szkoleniach, które będą prowadzone w miejscu udzielania świadczeń zgłoszonej placówki. Przeprowadzone szkolenia skupią się na temacie przewlekłej choroby nerek oraz roli opieki koordynowanej w zapewnianiu kompleksowej opieki pacjentom.

 

Przewlekła choroba nerek stanowi poważne wyzwanie dla systemu opieki zdrowotnej, a jej znaczenie wciąż rośnie. Nowy projekt PTMR daje niepowtarzalną okazję do zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności, które pozwolą skuteczniej i efektywniej pomagać pacjentom zagrożonym oraz już obciążonym tą chorobą.

 

Szkolenie skierowane jest zarówno do lekarzy, pielęgniarek, jak i koordynatorów. Pragniemy zapewnić kompleksowe narzędzia i kompetencje niezbędne do świadczenia wysokiej jakości opieki nad pacjentami z PChN.

 

Szkolenia będą prowadzone przez naszych ekspertów, posiadających doświadczenie w opiece nad pacjentami z PChN, którzy podczas stacjonarnych szkoleń przekażą wszystkie najważniejsze, najbardziej aktualne informacje dotyczące diagnostyki oraz leczenia.

 

Dlaczego warto zgłosić się do szkolenia?

  • Przewlekła choroba nerek jest rosnącym problemem zdrowotnym, który wymaga odpowiedniej opieki. Szkolenia prowadzone przez naszych ekspertów dostarczą aktualnej wiedzy, która pozwoli podnosić standardy opieki nad pacjentami.
  • Edukacja w zakresie PChN skierowana jest do różnych grup zawodowych, tj. lekarzy, pielęgniarek oraz koordynatorów, co pozwoli na lepszą współpracę i koordynację działań w opiece nad chorymi.
  • Szkolenia stacjonarne dają unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami, co umożliwia zadawanie pytań, omawiania przypadków klinicznych oraz wsparcie w organizacji pracy na miejscu.
  • Nasze szkolenie oparte jest na praktycznych aspektach opieki nad pacjentami, dzięki czemu zdobyta wiedza będzie łatwo wdrażalna w codziennej pracy.
  • W trakcie prowadzonego szkolenia uwzględnione zostaną możliwości wykorzystania opieki koordynowanej w opiece nad pacjentami z PChN.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

 

II pula zapisów na szkolenie stacjonarne

Ze względu na ogromne zainteresowanie naszym projektem, zdecydowaliśmy o zwiększeniu liczby dostępnych miejsc!

To oznacza, że jeszcze więcej placówek będzie miało szansę skorzystać z naszych szkoleń i wspólnie pracować na rzecz poprawy jakości opieki zdrowotnej. Uruchamiamy drugą pulę zapisów!

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeń w celu wyrażenia chęci udziału w szkoleniu.

 

Formularz nieaktywny. Zapisy zakończone.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem szkolenia.

Partner projektu
Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW

Konsultant krajowa
w dziedzinie medycyny rodzinnej
dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW

Zobacz więcej

Sprawdź nasze media społecznościowe

koperta

Dołącz do PTMR

Medycyna rodzinna w najlepszym towarzystwie! Zapraszamy!

Zarejestruj się