Powiązane materiały
Poznań
MOJE ZDROWIE „Z AZ DLA POZ” – Poznań
Podczas kilku godzin inspirujących wykładów oraz praktycznych, interdyscyplinarnych warsztatów, wspólnie przyjrzymy się najważniejszym wyzwaniom w codziennej opiece nad pacjentami ze schorzeniami serca, nerek i zaburzeniami metabolicznymi oraz POChP.
Czytaj więcej
Nagranie webinaru: INR – monitorować, ale jak?
Dzięki rozwojowi technologii coraz częściej możliwe staje się prowadzenie samokontroli INR w warunkach domowych, co otwiera zupełnie nowe możliwości dla lekarzy oraz pacjentów.
Czytaj więcej
Jedna specjalizacja, wiele wyzwań: Dowiedz się więcej o programie Moje Zdrowie dzięki webinarom
Poznaj webinary, dzięki którym dowiesz się więcej praktycznych informacji o programie Moje Zdrowie.
Czytaj więcejWytyczne PTLKLRwPPTK postępowania w zaburzeniach lipidowych dla lekarzy rodzinnych (2016)
Zaloguj się, aby pobrać
Białystok
Forum Lekarza Praktyka 2025 Białystok
FLP to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny.
Czytaj więcej
Podcasty PTMR: Leki trójskładnikowe w terapii POCHP
Porozmawiamy o leczeniu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, a szczególnie o terapii trójskładnikowej.
Czytaj więcej
Podcasty PTMR: Kliniczna a subkliniczna – u kogo, kiedy i jak postępować?
W dzisiejszym odcinku, poruszymy temat: Jak postępować po rozpoznaniu subklinicznej niedoczynności tarczycy?
Czytaj więcej
Stygmatyzacja otyłości – ankieta
Członkowie Sekcji Naukowej PTMR zapraszają Państwa do udziału w badaniu, którego celem jest ocena postrzegania otyłości.
Czytaj więcej
Podcasty PTMR: Koordynator Opieki Koordynowanej
Przyjrzyjmy się roli koordynatorów w zespole Podstawowej Opiece Zdrowotnej.
Czytaj więcejPowiązane wpisy z kategorii:
Opieka koordynowana:
- Wytyczne konsultantów krajowych oraz prezesa PTNefro dotyczące diagnostyki i leczenia przewlekłej choroby nerek w POZ, z uwzględnieniem opieki koordynowanej
- Plan postępowania w astmie
- Schemat postępowania – Astma
Pulmonologia:
Konsultant krajowa
w dziedzinie medycyny rodzinnej
dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW
Zobacz więcej