Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru pt. „Co nas czeka w leczeniu choroby otyłościowej? Przyszłość terapii iniekcyjnych i doustnych”.
Webinar poprowadziły prof. dr hab. n. med. Karolina Kłoda oraz lek. Barbara Soróbka. Podczas spotkania omówiliśmy aktualne i przyszłe kierunki leczenia choroby otyłościowej, ze szczególnym uwzględnieniem terapii iniekcyjnych oraz doustnych, które mogą odgrywać coraz większą rolę w codziennej praktyce klinicznej.
Zapraszamy!
Nagranie jest dostępne w niniejszym wpisie wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.