Webinar: Znaczenie szczepień dorosłych w chorobach przewlekłych - 07.05.2024 r. godz. 19:00

Nagranie webinaru: Szczepienia skojarzone, koadministracja szczepień – aspekty praktyczne

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nagraniem webinaru z cyklu “Wtorkowe Wieczory Wakcynologiczne (WWW)”, którego tematem przewodnim były „Szczepienia skojarzone, koadministracja szczepień – aspekty praktyczne".

Temat szczepień jest niezwykle ważnym elementem profilaktyki i prewencji wielu chorób zarówno w grupie pacjentów pediatrycznych, jak i dorosłych. Ze względu na osłabioną odporność w przebiegu różnych stanów klinicznych szczególną uwagą należy objąć również osoby starsze oraz obciążone chorobami przewlekłymi.

W trakcie kolejnego spotkania z cyklu WWW, który odbył się dzięki grantowi edukacyjnego firmy Sanofi Pasteur, mieli Państwo możliwość zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi szczepień skojarzonych oraz koadministracji szczepień. Na podstawie aktualnych wytycznych i badań naukowych omówione zostały możliwości stosowania szczepień skojarzonych w różnych grupach wiekowych z uwzględnieniem bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek.

Prelegentami byli doświadczeni eksperci w dziedzinie szczepień i zdrowia publicznego, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Prowadzący:

  • Prof. dr hab. n. med. I n. o zdr. Aneta Nitsch-Osuch
  • Dr hab. n. med. Ernest Kuchar
 

 

Webinar odbył się dzięki grantowi edukacyjnego firmy Sanofi Pasteur.

Serdecznie zapraszamy!

 

Nagranie dostępne tylko dla zalogowanych uczestników ze zweryfikowanym numerem PWZ.