Nagranie webinaru: Szczepienia skojarzone, koadministracja szczepień – aspekty praktyczne

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nagraniem webinaru z cyklu “Wtorkowe Wieczory Wakcynologiczne (WWW)”, którego tematem przewodnim były „Szczepienia skojarzone, koadministracja szczepień – aspekty praktyczne".

Temat szczepień jest niezwykle ważnym elementem profilaktyki i prewencji wielu chorób zarówno w grupie pacjentów pediatrycznych, jak i dorosłych. Ze względu na osłabioną odporność w przebiegu różnych stanów klinicznych szczególną uwagą należy objąć również osoby starsze oraz obciążone chorobami przewlekłymi.

W trakcie kolejnego spotkania z cyklu WWW, który odbył się dzięki grantowi edukacyjnego firmy Sanofi Pasteur, mieli Państwo możliwość zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi szczepień skojarzonych oraz koadministracji szczepień. Na podstawie aktualnych wytycznych i badań naukowych omówione zostały możliwości stosowania szczepień skojarzonych w różnych grupach wiekowych z uwzględnieniem bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek.

Prelegentami byli doświadczeni eksperci w dziedzinie szczepień i zdrowia publicznego, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Prowadzący:

  • Prof. dr hab. n. med. I n. o zdr. Aneta Nitsch-Osuch
  • Dr hab. n. med. Ernest Kuchar
 

 

Webinar odbył się dzięki grantowi edukacyjnego firmy Sanofi Pasteur.

Serdecznie zapraszamy!

 

Nagranie dostępne tylko dla zalogowanych uczestników ze zweryfikowanym numerem PWZ.

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.