Nagranie webinaru „Ból u chorego kardiologiczne. Jak dobierać leczenie?”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z nagraniem ostatniego webinaru z cyklu "Depresja, ból i bezsenność w czasach COVID". Został on poświęcony Pacjentom chorym kardiologicznie.

Ból u osoby chorej kardiologicznie może przybierać różne postacie. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z przewlekłą, czy ostrą formą bólu, istotnym jest, aby odpowiednio zareagować na czas. Gabinet lekarza rodzinnego jest miejscem, do którego często zgłaszają się Pacjenci z tego typu niepokojącymi objawami. Jak prawidłowo dobierać leczenie i na co zwracać uwagę podczas wyboru farmakoterapii? Na to i wiele innych pytań odpowiedział specjalista kardiolog prof. dr hab. n. med. Marek Postuła.

Profesor Postuła jest lekarzem z wieloletnim stażem klinicznym w dziedzinie kardiologii. Był z nią związany przez całe życie, jednak jego pierwszą specjalizacją były choroby wewnętrzne. Pozwala mu to spojrzeć na problemy zdrowotne pacjentów bardzo kompleksowo. Poza pracą kliniczną jego pasją jest praca naukowa, która pozwala zgłębiać zupełnie nowe mechanizmy wpływające na ludzkie zdrowie. Wraz ze swoim zespołem zajmuję się badaniami nad nowymi biomarkerami chorób w celu ich wcześniejszego wykrywania i skuteczniejszego leczenia. Stale współpracuje z ośrodkami kliniczno-badawczymi w Polsce, USA, Japonii, Austrii, Włoszech oraz Holandii. Na co dzień aktywnie uprawia kolarstwo.

 

Nagranie webinaru jest dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników posiadających prawo do wystawiania recept.