Webinar: Medycyna podróży a szczepienia - 23.05.2024 r. godz. 19:00

Szkolenie dla pielęgniarek w zakresie szczepień pacjentów dorosłych

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w m.st. Warszawie organizuje szkolenie w zakresie szczepień dorosłych pacjentów!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie pielęgniarki do udziału w stacjonarnym szkoleniu, które będzie prowadzone w siedzibie Izby Pielęgniarskiej w Warszawie 20 czerwca 2024 r., w godzinach ok. 10:00 – 13:30.

Szkolenia będą prowadzone przez ekspertów, posiadających doświadczenie, którzy podczas stacjonarnego szkolenia przekażą wszystkie najważniejsze, najbardziej aktualne informacje dotyczące szczepień.

Szczepienia to nie tylko ochrona indywidualna – to fundament zdrowia publicznego, który pozwala nam ograniczyć przenoszenie wielu groźnych chorób zakaźnych. Pozwalają na ochronę przed ciężkimi powikłaniami chorób zakaźnych, a w niektórych przypadkach pozwalają uzyskać odporność przed zachorowaniem na nie. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda walki z wieloma chorobami. 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie szczepień. Uczestnicy zdobędą informacje na temat najnowszych trendów i zaleceń dotyczących szczepień dorosłych, co jest niezmiernie ważne w codziennej praktyce medycznej. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju zawodowego!

Partner projektu:

Logo.psse

Honorowy patronat konferencji:

logo-okregowa-izba-pielegniarek