Gratulujemy Ci bardzo serdecznie, dotarłeś do ostatniego materiału w tym kursie.

Punkty zdobyte przez Ciebie podczas Kursu: 0 (na 45 punktów możliwych do zdobycia).
Minimalna liczba punktów wymagana do zdobycia w celu otrzymania certyfikatu wynosi 27.

W celu pobrania certyfikatu należy przejść do zakładki „Moje konto” z górnego menu, gdzie zamieszczane są imienne certyfikaty.

W międzyczasie zapoznałeś się z materiałami dotyczącymi praktycznych aspektów rozpoznawania bólu, diagnostyki bólu ostrego i przewlekłego oraz stosowania niesteroidowych i opioidowych leków przeciwbólowych w gabinecie lekarza rodzinnego. Dotknęliśmy zagadnień związanych z bólem spowodowanym nowotworem, bólem neuropatycznym, a także różnych szczególnych sytuacji klinicznych, które mogą się zdarzyć w Twoim gabinecie. Mamy nadzieję, że przekazana przez nas wiedza będzie umożliwiała Ci skuteczne leczenie Pacjentów, niezależnie od tego z jakimi dolegliwościami bólowymi zgłoszą się do Ciebie.

Bardzo liczymy na rekomendacje dotyczące rozbudowywana tego kursu. Wszystkie sugestie dotyczące zmian są przez nas bardzo mile widziane i chcielibyśmy, aby ten kurs żył i służył innym lekarzom by rozbudowywali swoją wiedzę. Zachęcamy Cię bardzo serdecznie do podzielenia się swoimi sugestiami dotyczącymi tego kursu – które materiały Ci się podobały i dlaczego, a które z nich nie. Do tego celu możesz użyć miejsca na komentarz pod tym materiałem wideo. Zachęcamy także do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej.

Jeśli udało Ci się ukończyć kurs w zadanym okresie czasu będziesz mógł pobrać z odpowiedniej zakładki przygotowany dla Ciebie certyfikat.

Certyfikaty będą udostępnione do pobrania po zakończeniu edycji kursu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!