Ankieta dla farmaceutów – przegląd lekowy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu naukowym realizowanym przez Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego WUM.

Badanie zatytułowane „Uwarunkowania wdrożenia opieki farmaceutycznej ze szczególnym uwzględnieniem przeglądów lekowych wdrożonych w ramach koordynacji z Podstawową Opieką Zdrowotną (POZ)” ma na celu zgłębienie doświadczeń, opinii oraz spostrzeżeń związanych z wdrażaniem opieki farmaceutycznej i przeglądów lekowych.

Chcemy także poznać Państwa postawy dotyczące współpracy między farmaceutami a lekarzami w ramach opieki koordynowanej. Badanie to zostanie przeprowadzone równolegle wśród farmaceutów oraz lekarzy.

Państwa odpowiedzi są niezwykle cenne i stanowią kluczowy wkład w zrozumienie wyzwań oraz potencjalnych obszarów doskonalenia w dziedzinie opieki farmaceutycznej. Wierzymy, że wyniki tego badania przyczynią się do podniesienia jakości opieki zdrowotnej dla pacjentów.

Zapewniamy pełną anonimowość udziału, a uzyskane wyniki będą wykorzystywane wyłącznie do celów naukowych. Planujemy ich publikację w czasopismach naukowych oraz na stronie internetowej Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego WUM.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i dziękujemy za Państwa czas oraz zaangażowanie.

Dodaj komentarz