26-27.05.2017 Warszawa, konferencja naukowo-szkoleniowa „Kompleksowe leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów” | Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej

26-27.05.2017 Warszawa, konferencja naukowo-szkoleniowa „Kompleksowe leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów”

5

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej pt. „Kompleksowe leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów” organizowanej  pod patronatem naszego Towarzystwa . Konferencja odbędzie się 26-27 maja 2017 roku w Warszawie.

Założeniem Konferencji jest prezentacja najnowszych (w tym nowe technologie, leczenie eksperymentalne) aspektów profilaktyki i kompleksowego leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów (jednej z najpowszechniejszych chorób cywilizacyjnych) w ujęciu naukowym i klinicznym, jak również próba  odpowiedzi na pytania:

– Czy choroba zwyrodnieniowa stawów musi być nieuleczalną epidemią naszych czasów?

– Co jeszcze przed aloplastyką?

Na te,  i wiele innych pytań, otrzymacie Państwo odpowiedź podczas Konferencji.

Prosimy o zapoznanie się z programem Konferencji –  będziemy zobowiązani za pomoc w upowszechnieniu informacji na jej temat,  jak również  serdecznie zapraszamy członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej do  (czynnego – możliwe jest jeszcze zgłoszenie prezentacji  lub biernego) udziału.

Zał.1-Program Ramowy, Moderatorzy, wykłady na zaproszenie ChZS.05.2017

Szczegółowe informacje dostępne  na:

http://www.medsport.pl/nasze-kongresy-i-konferencje

UWAGA: dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej proponujemy obniżenie opłaty wpisowej na Konferencję do 250 zł (przy obowiązującej obecnie kwocie 400 zł).

Zapraszamy również do wzięcia bezpłatnego udziału w projekcie  szkolenie dla lekarzy rodzinnych – organizowanym przy współpracy z Ministerstwem Zdrowia, nt. leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów. Szkolenie jest bezpłatne, z zapewnieniem noclegu i wyżywienia dla uczestników spoza Warszawy.
O szczegółach można dowiedzieć się więcej na: http://www.wsiiz.pl/o-projekcie-bsdl
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią zamieszczoną na stronie Wydarzenia.